Adobe AIR 32.0.0.116 Final – Full Katılımsız

thumbnail

Adobe AIR; Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax gibi dilleri kullanan geliştiricilerin bu dillerde geliştirdikleri çeşitli özelliklerde internet uygulamalarını bilgisayar masaüstüne taşımalarını sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur.

AIR geliştiricilere uygulama yaratmaları veya varolan siteleri ve hizmetleri masaüstü uygulaması şekillerine sokmaları için imkan sunuyor. Web uygulamaları, zengin medya içeriği, kişisel ayarlar ve interaktif deneyimler sunan Adobe AIR internet tarayıcısına ihtiyaç duymadan işlerinizi masaüstünüze kurduğunuz uygulamalar sayesinde halletmenize yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu program sadece bir installer yani yükleyicidir. Bu yükleyici sayesinde Adobe AIR ile yapılmış, geliştirilmiş masaüstü uygulamalarını indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. “.air” uzantılı bu uygulamaları kurmanız için gerekli olan yükleyici programdır.

Sistem Gereksinimleri:

  • 2.33GHz ve üzeri x86-destekli işlemci veya Intel® Atom™ 1.6GHz ve üzeri işlemciye sahip netbook bilgisayar
  • Microsoft® Windows® XP Home, Professional veya Tablet PC; Windows Server® 2003; Windows Server® 2008; Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise ( 64-bit sürümü) veya Windows 7
  • 512MB RAM (1GB önerilir)

İndirme Linki : https://dosyayukle.org/ba8d3244197e603c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top