FM 20 Mobile Save – Logo Paketi – Face Paketi İndir

thumbnail

FM 20 Mobile Save – Logo Paketi – Face Paketi, SEGA adlı oyun firması tarafından geliştirilen ve bu sene FM20 Mobile olarak yayınlanan oyunun eğlencesini ve gerçekçiliğini arttırmak için hazırlanan oyun dosyalarıdır.

Bildiğiniz gibi Football Manager 2020 Mobile da bulunan lisans korumasının kırılmasına rağmen oyun içerisinde yer alan isimler ve grafikler çeşitli lisans hakları nedeniyle gerçeğe benzer şekilde adlandırılmış. Aşağıda bulunan Football Manager 2020 Mobile Save Dosyaları , Football Manager 2020 Mobile Logo Paketi , Football Manager 2020 Mobile Face Paketi ile oyunu gerçek isimler ve grafiklerle oynayabileceksiniz.

  1. Oyunu 1 defa açtıktan sonra save dosyalarından birini indirip kurabilirsiniz.
  2. Save Kurulumu: Save dosyasını (takim_ismi.dat) Dahili depolama/Documents/Sports Interactive/Football Manager Mobile 2020/normal/games içine atın. Eğer attığınız save dosyası oyunda gözükmüyorsa dosyanızın ismini fm_save1.dat yapın düzelecektir.
  3. Logo Paketi Kurulumu: rar içindeki klasörü Documents/Sports Interactive/Football Manager 2020 Mobile/normal/graphics/logos içine çıkartın. Eğer normal/graphics/logos klasörleri yoksa, kendiniz oluşturup daha sonra çıkarma işlemi yapın. Son olarak aşağıdaki yeşille yazan işlemi yapın.
  4. Kit Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/com.sega.soccer/files/installed/graphics/ içerisine çıkartın.
  5. Face Paketi Kurulumu: pictures klasörünü android/data/com.sega.soccer/files/installed/graphics/ içerisine çıkartın.
  6. Son olarak oyun ana menüsünde Ayarlar > Görüntüle > Kullanıcı Arayüzü > Temayı Yeniden Yükle yapın ve telefonu yeniden başlatın. Kit ve logo paketi uygulanacaktır.
  7. https://racaty.com/8it4ztcrrfoh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top